80. výročí školy

V pátek 12. 5. 2017 proběhla dlouho připravovaná oslava  80. výročí založení školy. Budova se tak otevřela veřejnosti. Bylo možno nahlédnout do jednotlivých tříd, kronik, letitých výkazů i třídních knih a dalších zajímavých materiálů z historie školy. Všichni měli možnost prohlédnout si fotografie, výrobky žáků a zhlédnout připravenou prezentaci.

Slavnost zahájila paní ředitelka Mgr. Ivana Pacovská svým projevem a následoval koncert školního pěveckého sboru Tónička pod vedením Mgr. Ilony Štrobachové       a Mgr. Martiny Jonášové. Dále se oslava přesunula do prostor školního hřiště. Zde se slova ujala moderátorka akce paní vychovatelka Dana Kozderková a pozvala všechny návštěvníky na bohatý program. Děti si mohly projít různé soutěže, výtvarné dílny, vyzkoušet si zábavné atrakce v podobě skákacího hradu a aquazorbingu

Úžasnou atmosféru podtrhl dominový efekt připravený Mgr. Jaroslavou Bažantovou, kdy za hudby i potlesku zúčastněných „padla“ škole osmdesátka připravená z dřevěných kostiček v prostoru školního bazénu.

Nechybělo opékání špekáčků, občerstvení točenou limonádou či osvěžení zmrzlinou.

Bohatý program ještě zpestřilo vystoupení aerobiku Wellness teamu

Ing. Lucie Novákové, taneční vystoupení skupiny Country dance Bezinky Bezno i vystoupení šermířů.

Celá akce vyvrcholila v podvečer a video či fotografie z oslavy si můžete prohlédnout na těchto stránkách :

zvsi.rajce.idnes.cz/80._vyroci_otevreni_skoly./

zvsi.rajce.idnes.cz/Koncert_k_80._vyroci_otevreni_skoly./#Koncert_80._vyroci.jpg

Poděkování patří všem současným pedagogům za realizaci celé akce, bývalým pedagogům, kteří přišli na oslavu, sponzorům, bez nichž by jistě tato akce nebyla tak bohatá, rodičům a samozřejmě dětem.

Všichni jsme si společně toto májové odpoledne báječně užili.