Dopraváček 2017

Krásné počasí přálo 10. 4. 2017 dětem ze speciálních tříd i ze tříd I. stupně naší ZŠ při dopravní soutěži. Vyučující si připravili na školním hřišti 9 stanovišť. Žáci plnili úkoly z dopravní výchovy i ze zdravovědy. Připomněli si vhodné chování v dopravních prostředcích, zopakolvali si vědomosti o dopravních značkách, pravidla používání důležitých telefonních čísel, řešili výbavu jízdního kola a řadu dalších úkolů. Také si zasoutěžili v jízdě na koloběžce.

V soutěži se nejlépe umístili naši nejstarší žáci prvního stupně - žáci V. třídy - patří jim 1. místo. Celkem nasbírali 42 bodů z možných 45.

2. místo patří I. a zároveň IV.B třídě. Žáci těchto tříd získali shodně 41 bodů.

3. místo obsadili žáci II. třídy s 40 body.

Soutěž si užily i děti ze speciálních tříd, kde se nejlépe umístila třída III.C.

Gratulujeme :-)