Karneval Countra bál

V pátek 23. 2. 2018 od 10.00 hodin se to v tělocvičně školy hemžilo šerify, kovboji, pistolníky, ale i klasickým českým dvorečkem. Letošní karnevalové téma znělo: Country. Žáci měli připravená krátká vystoupení, se kterými jim pomohli pedagogové. Učitelé se  nenechali zahanbit a také vystoupili s připraveným country tancem.  Mezi hosty byli rodiče, prarodiče, vychovatelé a sourozenci. Všechna vystoupení podpořili silným potleskem. Nechybělo občerstvení, které připravily děti ve cvičné kuchyňce při pracovním vyučování, ale zároveň i prostor pro společné fotografování a pro spoustu typické americké i české country hudby, která provázela náš velký Country bál. Poděkování směřujeme nejen všem dětem za jejich vystoupení, ale i pedagogům, kteří podpořili děti a spolu s nimi si užili tuto krásnou tradici. Velké díky míří k p. učitelkám - Věře Ráczové a Janě Kyselové – hlavním organizátorkám akce i za výzdobu celé tělocvičny a k naší paní vychovatelce Daně Kozderkové, která celý karnevalový rej uváděla.

Krátké video si můžete prohlédnout na www.skolanacelne.cz  - „Rajče“